Fecha actualización:
  • Azken eguneratzea: 2016/03/09
Seleccione su idioma:
inprimatu bidali Aa Aa
Hernani

?

Kontaktuak 

SAILAK ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Alkatetza Agenda 21 943 57 54 31

Gudarien plaza 1, 4. solairua

mertxe-g@hernani.eus
Alkatetza

943 33 70 10  (337)

Gudarien plaza 1, 2. solairua a-genua@hernani.eus
Partaidetza 943 57 54 31

Gudarien plaza 1, 4. solairua

mertxe-g@hernani.eus
Antolakuntza eta Pertsonala Informatika 943 33 70 13 Gudarien plaza 1, 2. solairua informatika@hernani.eus
Lan Prebentzioa 943 57 54 25 Gudarien plaza 1, 4. solairua mj-garcia@hernani.eus
Pertsonala

943 33 70 03

943 57 54 29

Gudarien plaza 1, 2. solairua

maite-g@hernani.eus

xabier-k@hernani.eus

Ekonomia eta Ogasuna Diru bilketa 

943 33 70 34 (349)

Gudarien plaza 1, 1. solairua bilketa@hernani.eus
Kontuhartzailetza eta kontabilitatea

943 33 70 18

943 33 70 26

Gudarien plaza 1, 1. solairua ogasuna@hernani.eus
Zergak 943 33 70 46 Gudarien plaza 1, 1. solairua  errenta@hernani.eus
Enplegu sustapena Enplegua 943 33 50 21 Sandiusterri Kalea 1  alfonso-g@hernani.eus
Euskara eta Hezkuntza Euskara 943 33 70 29 Gudarien plaza 1. 1go solairua  euskara@hernani.eus
Udal Euskaltegia 943 33 18 96 Karobieta 63 (anbulategi zaharra)  euskaltegi@hernani.eus
Hezkuntza  943 33 70 41 Gudarien plaza 1, 1. solairua  mc-olasagarre@hernani.eus
Musika eskola 943 33 70 50 Atzieta Kalea 4  bulego.musika@hernani.eus
hhz-Herritarren Harrera Zerbitzua hhz Herritarren Arreta Zerbitzua 943 33 70 00 Gudarien plaza 1. Behea  hhz@hernani.eus
Hirigintza eta Ingurumena Hirigintza 943 33 70 38 Gudarien plaza 1, 4. solairua  hirigintza@hernani.eus
Ingurumena 943 33 70 31 Gudarien plaza 1, 4. solairua  n-arruabarrena@hernani.eus
Idazkaritza Artxiboa 943 33 70 30 (358) Gudarien plaza 1 (udaletxea, behea)  artxiboa@hernani.eus
Idazkaritza 943 33 70 47 Gudarien plaza 1, 2. solairua  gema-z@hernani.eus
Kontratazioa eta Ondarea Kontratazioa eta Ondarea

943 33 70 24 (324)

Gudarien plaza 1,  2. solairua kontratazioa@hernani.eus
Kirola Kiroldegia 943 55 21 85 Elkano 27  kirola@hernani.eus
Kultura Kultura 943 55 29 62 Biteri Kultur Etxea, Nafar kalea 18  kulturabulegoa@hernani.eus
Liburutegia 943 55 29 66 Biteri Kultur Etxea, Nafar kalea 18  liburutegi@hernani.eus
Merkataritza eta Turismoa Merkataritza eta Turismoa 943 33 70 28 Biteri Kultur Etxea, Nafar kalea 18 gurutze-a@hernani.eus
Politika Sozialak Berdintasuna  943 33 70 17

Plaza Feminista, Ariztizabal 7 Behea

 irantzu-j@hernani.eus
Gazteria
Kulturartekotasuna
Lankidetza
Udaltzaingoa Babes Zibila 635 710 389  
Agustindarren plaza 6, 1. solairua
 mj-garcia@hernani.eus
Udaltzaingoa 943 24 89 00  udaltzaingoa@hernani.eus
Zerbitzu Publikoak   943 33 60 40  Florida 100  ange-ve@hernani.eus

 

 

 

 


| Gudarien plaza, 1 - (20120). Telefonoa:943 337000 | © Hernaniko Udala. IFK P2004300F