Web edukia bistaratu

Telefonoak eta helbideak

hhz-Herritarren Harrera Zerbitzua

hhz Herritarren Harrera Zerbitzua 943 337 000 Gudarien plaza 1. behea hhz@hernani.eus

 

Alkatetza Hirigintza eta Ingurumena Merkataritza eta Turismoa
Antolakuntza eta pertsonala Idazkaritza Politika sozialak
Ekonomia eta Ogasuna Jarduera fisikoa eta Kirola Udaltzaingoa
Enplegu sustapena Kontratazioa eta ondarea Zerbitzu publikoak
Euskara eta Hezkuntza Kultura Zerbitzu sozialak

 

Alkatetza

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Agenda 21 943 575 431 Gudarien plaza 1, 4. solairua mertxe-g@hernani.eus
Alkatetza 943 337 010 (337) Gudarien plaza 1, 2. solairua alkatetza@hernani.eus
Partaidetza 943 575 431 Gudarien plaza 1, 4. solairua mertxe-g@hernani.eus

 

 

Antolakuntza eta Pertsonala

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Informatika 943 337 013 Gudarien plaza 1, 2. solairua informatika@hernani.eus
Lan Prebentzioa 943 575 425 Gudarien plaza 1, 4. solairua babeszibila@hernani.eus
Pertsonala 943 337 003
943 575 429
Gudarien plaza 1, 2. solairua maite-g@hernani.eus
xabier-k@hernani.eus

 

 

Ekonomia eta Ogasuna

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Diru bilketa 943 337 034 (349) Gudarien plaza 1, 1. solairua bilketa@hernani.eus
Kontuhartzailetza eta kontabilitatea 943 337 018
943 337 026
Gudarien plaza 1, 1. solairua ogasuna@hernani.eus
Zergak 943 337 046 Gudarien plaza 1, 1. solairua errenta@hernani.eus

 

 

Enplegu sustapena

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Enplegua 943 335 021 Sandiusterri Kalea 1 alfonso-g@hernani.eus

 

 

Euskara eta Hezkuntza

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Euskara 943 337 029 Gudarien plaza 1, 1. solairua euskara@hernani.eus
Udal Euskaltegia 943 331 896 Karobieta 63 (anbulategi zaharra) euskaltegi@hernani.eus
Hezkuntza 943 33 70 41 Gudarien plaza 1, 1. solairua mc-olasagarre@hernani.eus
Musika eskola 943 337 050 Atzieta Kalea, 4 zuzen.musika@hernani.eus

 

 

Hirigintza eta Ingurumena

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Hirigintza 943 337 038 Gudarien plaza 1, 4. solairua hirigintza@hernani.eus
Ingurumena 943 337 031 Gudarien plaza 1, 4. solairua ingurumena@hernani.eus

 

 

Idazkaritza

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Artxiboa 943 337 030 Gudarien plaza 1, Behea artxiboa@hernani.eus
Idazkaritza 943 337 047 Gudarien plaza 1, 2. solairua gema-z@hernani.eus

 

 

Kontratazioa eta Ondarea

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Kontratazioa eta Ondarea 943 337 024 (324) Gudarien plaza 1, 2. solairua kontratazioa@hernani.eus

 

 

Jarduera fisikoa eta Kirola

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Kiroldegia 943 552 185 Elkano 27 kirola@hernani.eus
Kanpoko igerilekua 943 016 345 Eduardo Txilida pasealekua kirola@hernani.eus

 

 

Kultura

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Kultura 943 552 962 Biteri Kultur Etxea, Nafar kalea 18 kulturabulegoa@hernani.eus
Liburutegia 943 552 955 Biteri Kultur Etxea, Nafar kalea 18 liburutegi@hernani.eus

 

 

Merkataritza eta Turismoa

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Merkataritza eta Turismoa 943 337 028 Biteri Kultur Etxea, Nafar kalea 1 gurutze-a@hernani.eus

 

 

Politika sozialak

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Berdintasuna 943 337 017 Plaza Feminista, Ariztizabal 7 Behea berdintasuna@hernani.eus
Gazteria 943 575 435 Gudarien plaza 1, 4.solairua gazteria@hernani.eus
Kulturartekotasuna 943 337 017 Plaza Feminista, Ariztizabal 7 Behea kulturartekotasuna@hernani.eus
Lankidetza 943 337 017 Plaza Feminista, Ariztizabal 7 Behea lankidetza@hernani.eus

 

 

Udaltzaingoa

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Babes Zibila 635 710 389 Agustindarren plaza 6, 1. solairua mj-garcia@hernani.eus
Udaltzaingoa 943 248 900 Agustindarren plaza 6, 1. solairua udaltzaingoa@hernani.eus

 

 

Zerbitzu publikoak

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Zerbitzu publikoak 943 336 040 Florida 100 ange-ve@hernani.eus

 

 

Zerbitzu sozialak

ATALA TELEFONOAK HELBIDEA POSTA-E
Zerbitzu sozialak 943 557 854 Sandiusterri, 1 zerbitzusozialak@hernani.eus
Adinekoen egoitza 943 331 103 Sandiusterri, 1 z-egoitza@hernani.eus

 Igo